Witaj na stronie poświęconej pracy zdalnej!

Praca zdalna to dzisiaj znacznie więcej niż tylko trend. To elastyczne podejście do kariery, które umożliwia rozwijanie swoich pasji i umiejętności, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Skąd to wiem? Bo sama przeszłam tę drogę – z dynamicznej branży bankowej do świata IT. Ze świata pracy biurowej na pracę w modelu hybrydowym i zdalnym. To były lata pełne wyzwań, ale dzisiaj wiem, że podjęte kroki dały mi także niesamowitą satysfakcję i spełnienie.

Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś gotowy(-a) na krok, który może odmienić Twoją karierę i życie, odpowiem Ci teraz  – tak, jesteś!

Wszystko, czego potrzebujesz, to zaangażowanie, przygotowanie i trochę odwagi. Ja dostarczę Ci inspiracji i udostępnię wiedzę, która pozwoli Tobie zrozumieć, jak osiągnąć swój cel – pracę zdalną.

Gotowy(-a)?

Ode mnie dowiesz się, jak przygotować się do przejścia do pracy zdalnej, jak odkryć swoje pasje i umiejętności, które mogą stać się nowym kierunkiem w Twojej karierze, oraz jak skorzystać z okazji na workation – połączenia pracy z podróżowaniem do wyjątkowych miejsc na całym świecie.

Razem zgłębimy się w aktualne trendy na rynku pracy, spojrzymy na rekrutacyjne pracodawców ceniących pracę zdalną, i odkryjemy, jakie umiejętności są najbardziej poszukiwane przez Twojego przyszłego pracodawcę.

Praca zdalna i workation czekają – a ja jestem tutaj, aby Cię wesprzeć na każdym etapie tej wspaniałej drogi.