Oto składowe mojego sukcesu:

Interesuje mnie człowiek –  jego potrzeby i motywacje. Stawiam na budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów w procesie rekrutacji. Promuję ideę lifelong learning (uczenie przez całe życie). W swoich działaniach zawsze dążę do tworzenia inspirującego i dostępnego środowiska edukacyjnego, które może przekonać ludzi do kontynuowania nauki i rozwijania się przez całe życie. Strona, na której jesteś, powstała z pasji do samorozwoju i dzielenia się wiedzą.

Ukończyłam m.in. studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii w biznesie. Na bieżąco śledzę trendy i zmiany na rynku pracy. Dzielę się swoją wiedzą m.in.  dla magazynu Rekruter. Moja publikacja dotycząca rekrutacji ukazała się również w książce Wojciecha Woźniczki, Jak negocjować w trudnych czasach.

Pracowałam w najlepszym zespole rekrutacyjnym w Polsce, który otrzymał w 2016 roku dwie prestiżowe nagrody: 

🥇 „HR Dream Team Award” w kategorii: „Candidate Experience Management”
🥇 „Recruiter Awards” w kategorii: „In-house Recruitment Team of the year”

Moim kluczem do udanego partnerstwa we współpracy są wzajemne zrozumienie, komunikacja i zaufanie. Stawiam na współdziałanie, dzielenie się zasobami, wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Wspieram swoich Klientów w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ich kariery. Ważne jest dla mnie, aby czuli się oni odpowiedzialni za własne wybory i mieli kontrolę nad swoim zawodowym rozwojem. Pochłaniają mnie działania, w których doświadczam sprawnej i harmonijnej współpracy oraz odczuwam, że daję innym wsparcie zmieniając ich życie zawodowe na lepsze.

Zapewniam bezpieczną przestrzeń, w której moi Klienci mogą dzielić się swoimi obawami, wątpliwościami i celami. Zobowiązuję się do utrzymywania wysokich standardów etycznych i zawodowych. Dbam o poufność i uczciwość wobec moich Klientów. Do swoich obowiązków podchodzę z zaangażowaniem, odpowiedzialnością i rzetelnością. Szanuję różnorodność i zawsze dążę do zrozumienia oczekiwań. Chętnie wspieram osoby, które są gotowe na tę inspirującą podróż ku własnemu rozwoju i spełnieniu. 

„Twoja motywacja jest moją motywacją, a Twoja odwaga jest moją siłą napędową”.

Wywiady z moim udziałem

Nagroda „In-house Recruiter 2017” i rozwój kariery

Magazyn Rekruter

Nagroda „In-house Recruiter 2017”

Zobacz więcej

Kilka pytań o to jak to jest rekrutować

HRlityczny

Kilka pytań o to jak to jest rekrutować

Zobacz więcej

Jak osiągnąć sukces w branży HR?

Magazyn Rekruter

Jak osiągnąć sukces w branży HR?

Zobacz więcej

Zobacz co o mnie mówią